home Contact Contact Czech Republic

Contact Czech Republic

Děkujeme za váš zájem o naše produkty. Dodání do ČR z našeho skladu na Slovensku je následující pracovní den.

Ceny na stránce jsou určeny pro registrované firmy v ČR, plátce DPH v ČR..

V případě pokud si přejete objednat zboží jako koncový zákazník, bude vám stránkou automaticky přičtená DPH + 20%.

Cena dodání do ČR začíná od 6 € kurýrem DPD.

DVBMarket je hlavní importér / exportér pro oblast střední a východní Evropy , Asie a Severní Ameriky značek jako Infomir MAG, TVIP, Medialink Digital, Formuler, Amiko, EDISION, Smit, Neotion, Powercam PRO a jiných.

Zaměřujeme se prioritně na velkoobchodní zákazníky a poskytovatele Internetového a TV připojení, nadnárodní společnosti púsobící v oblasti přenosu obrazu a zvuku.

Kontakt : cesko (@) dvbmarket.com

  

DON'T PURCHASE FROM DVBMARKET. Not honest in their dealings. Purchased faulty METER AMIKO TSC-1270. Palo said a refund would be given. After waiting over 2 months and over 15 emails later. I got no reply . DON'T PURCHASE FROM DVBMARKET THEY DON'T STAND BY THEIR WARRANTY AND PALO DIDN'T GIVE REFUND.

darrin andrews, 2 weeks ago

  

I have purchased a box from this website and it was shipped on time with no delay, however it was not what I expected so I wanted to return it . After explaining the reason to them as there was no issue with the box but I found it hard and too advanced for me and my kids; they accepted the return with no hassle . Very professional and responsive. I was following up with the return process to make sure they get the package and whenever I have a question or doubt; they assured me and answered all my questions . They are really responsive. I really recommend this website , one of the best company I dealt with.

Abubaker Baomar, 10 months ago

  

In this fast growing world of fights with cheaper prices in order to survive will many times have a negative effect on customer friendly and good aftersales... Dvbmarket is a unique business where the staff is friendly, professional! Look no further and as you found the best EU company. Thanks Martin for helping me

Peter John Bosse, 6 months ago

Show more google reviews

Worldwide shipping to more than 150 countries on site via