home Contact Contact Czech Republic

Contact Czech Republic

Děkujeme za váš zájem o naše produkty. Dodání do ČR z našeho skladu na Slovensku je následující pracovní den.

Ceny na stránce jsou určeny pro registrované firmy v ČR, plátce DPH v ČR..

V případě pokud si přejete objednat zboží jako koncový zákazník, bude vám stránkou automaticky přičtená DPH + 20%.

Cena dodání do ČR začíná od 6 € kurýrem DPD.

DVBMarket je hlavní importér / exportér pro oblast střední a východní Evropy , Asie a Severní Ameriky značek jako Infomir MAG, TVIP, Medialink Digital, Formuler, Amiko, EDISION, Smit, Neotion, Powercam PRO a jiných.

Zaměřujeme se prioritně na velkoobchodní zákazníky a poskytovatele Internetového a TV připojení, nadnárodní společnosti púsobící v oblasti přenosu obrazu a zvuku.

Kontakt : cesko (@) dvbmarket.com

  

In this fast growing world of fights with cheaper prices in order to survive will many times have a negative effect on customer friendly and good aftersales... Dvbmarket is a unique business where the staff is friendly, professional! Look no further and as you found the best EU company. Thanks Martin for helping me

Peter John Bosse, 6 months ago

  

Stunned. I ordered Friday morning from the UK. On my doorstep by noon Monday. Lots of delivery updates so thank you DVMarket Ltd and well done DHL

Derek Marsh, 3 months ago

  

I absolutely recommend this shop, I have already purchased twice here and my realtives have bought by my recommendation as well :) always fast shipping. In case of technical problems always prompt response and quick resolution. I recommend contacting with Lucas, very helpful advice and friendly contact :)

Marzena Matuszewska, 3 months ago

Show more google reviews

Worldwide shipping to more than 150 countries on site via