home Contact Contact Czech Republic

Contact Czech Republic

Děkujeme za váš zájem o naše produkty. Dodání do ČR z našeho skladu na Slovensku je následující pracovní den.

Ceny na stránce jsou určeny pro registrované firmy v ČR, plátce DPH v ČR..

V případě pokud si přejete objednat zboží jako koncový zákazník, bude vám stránkou automaticky přičtená DPH + 20%.

Cena dodání do ČR začíná od 6 € kurýrem DPD.

DVBMarket je hlavní importér / exportér pro oblast střední a východní Evropy , Asie a Severní Ameriky značek jako Infomir MAG, TVIP, Medialink Digital, Formuler, Amiko, EDISION, Smit, Neotion, Powercam PRO a jiných.

Zaměřujeme se prioritně na velkoobchodní zákazníky a poskytovatele Internetového a TV připojení, nadnárodní společnosti púsobící v oblasti přenosu obrazu a zvuku.

Kontakt : cesko (@) dvbmarket.com

  

I absolutely recommend this shop, I have already purchased twice here and my realtives have bought by my recommendation as well :) always fast shipping. In case of technical problems always prompt response and quick resolution. I recommend contacting with Lucas, very helpful advice and friendly contact :)

Marzena Matuszewska, 7 months ago

  

Amazing ordering experience with DVBMarket Ltd. I ordered and within an hour order was processed and delivery tracking code provided. They were too fast and after receiving the product I found my order perfect and exactly as per my order. Will love to order from them again. Thanks and keep up your good work DVBMarket. Highly recommended. ???? ???? ???? ???? ????

Sreejith R Mohan, 8 months ago

  

In this fast growing world of fights with cheaper prices in order to survive will many times have a negative effect on customer friendly and good aftersales... Dvbmarket is a unique business where the staff is friendly, professional! Look no further and as you found the best EU company. Thanks Martin for helping me

Peter John Bosse, 6 months ago

Show more google reviews

Worldwide shipping to more than 150 countries on site via